Pneuservis nákladní Zobrazit v plné velikosti

Pneuservis nákladní

Přednost služby

Prodej pneu, zajištění protektorování, odbornost, kvalita a profesionalita servisních služeb, moderní strojní vybavení pod jednou střechou.

Přínos pro zákazníka

Značka BestDrive = záruky kvality a odbornosti poskytovaných služeb.

Popis

V dnešní době, kdy konkurence na trhu nákladních dopravců je čím dál silnější, vyhrávají právě ti, jejichž zákazníci se na svého dopravce mohou stoprocentně spolehnout. Provozuschopnost vozidla u dopravců je tedy na prvním místě. A právě pneumatiky a s tím související kvalitně odvedená pneuservisní služba jsou z pohledu spolehlivosti na jednom z prvních míst.

Naše dlouholetá tradice, profesionalita, odbornost a zkušenosti servisního i prodejního personálu, profesionální značkové servisní vybavení a dodržování standardních pracovních postupů, jsou dostatečnou zárukou toho, že se na naše služby můžete spolehnout. Vaši zákazníci se pak mohou spoléhat na to, že Vaše vozy převezou jejich zboží či osoby tam, kam potřebují a včas.

Mnoho spokojených zákazníků, kteří si k našim mechanikům vybudovali již mnohdy osobní vztahy, je toho důkazem.

Standardní součástí služby je:

- demontáž, montáž, vyvážení kol, opravy duší a pneumatik jsou prováděny dle standardních pracovních postupů na moderním strojním vybavení odborně proškoleným personálem.

- standardní doplňkovou službou je huštění pneumatik inertním plynem (vyšší životnost pneumatik, nižší valivý odpor).

K naši nabídce patří i protektorování a zpětný odběr opotřebených pneumatik.

Ceny servisních prací Vám rádi sdělíme na naší prodejně BestDrive.