Autobaterie Zobrazit v plné velikosti

Autobaterie

Společnost AKUCAR, spol. s r. o., Váš dlouholetý partner, v oblasti prodeje a servisu autobaterií, motobaterií, trakčních baterií a záložních zdrojů (alkalických baterií), se od ledna 2014 stala součástí společnosti KUNICK Group Czech Republic s. r. o. Rádi Vás obsloužíme v nově zřízené prodejně na adrese BestDrive, Plzeňská 378, Králův Dvůr (proti Albertu).


Více informací

Provádíme prodej a servis baterií pro veškeré typy osobních automobilů, nákladních automobilů, motocyklů, zemních strojů, vysokozdvižných a různých pojezdových vozíků, hobby baterií (čtyřkolky, dětská vozítka, lodě a jiné). Ke všem těmto položkám samozřejmě nabízíme i vhodné nabíječe. Nabízíme také prodej a servis záložních zdrojů (alkalických baterií).

U automobilových baterií se jedná převážně o značky TOPLA , AKUMA , BRIT, VARTA a BANNER

U motocyklových baterií nabízíme značku MOTOBATT - tyto baterie jsou velmi variabilní, značku YUASA, YUASA-MS nebo VARTA.

Pro vysokozdvižné a různé pojezdové vozíky (elektrický pohon) nabízíme trakční baterie ve variantách svařované nebo šroubované provedení a jejich servis a opravy.

U záložních zdrojů se v drtivé většině jedná o alkalické baterie výrobce SAFT - FERAK. U těchto baterií provádíme především servis. Jedná se o takzvané louhové baterie, které se vyznačují dlouhou životností a odolností.