O společnosti

Provozovatelem servisní sítě BestDrive je společnost ContiTrade Services s.r.o., která je stoprocentně vlastněna mateřskou firmou Continental Barum s. r. o. a je součástí nadnárodního koncernu Continental AG.

BestDrive je moderní a dynamickou značkou servisního konceptu zajišťující motoristům mobilitu a bezpečnost na silnici.

 

V servisní síti BestDrive nabízíme zákazníkům široké portfolio značek osobních pneu, v čele s prémiovou značkou Continental zaměřenou na bezpečnost a výkon, dále Uniroyal s vynikajícími vlastnostmi na mokru, typickou značku na zimu Semperit, tradiční českou značku Barum nebo naopak tradiční slovenskou značku Matador. Zákazník v síti BestDrive nalezne i prémiové značky GoodYear a Michelin.Kromě toho nabízíme i další značky pneu, jako např. Dunlop, Pirelli, Bridgestone, Nokian, BestDrive apod.

Díky velikosti naší sítě i zásobám více než půl milionu pneu skladem máme pro vás vždy tu nejzajímavější nabídku.

Nabízené služby

Samozřejmostí je v případě vašeho zájmu sezónní uskladnění kol na všech provozovnách.

Výhodně u nás nakoupíte ocelová a hliníková kola, stejně jako i celý sortiment kvalitních autodílů renomovaných výrobců za vynikající ceny.

 

Cílovým zaměřením autoservisu jsou nejen podvozkové skupiny jako geometrie, brzdy, tlumiče, výfuky, ale i baterie, výměna oleje, příprava na STK a rovněž také mytí a čištění interiérů. 

Ve všech vlastních i partnerských prodejnách sítě BestDrive v celé ČR poskytneme odbornou pomoc, profesionální přístup.